dermaOXY Terapia czystym tlenem

DermaOXY - infuzja tlenowa polega na wtłaczaniu składników aktywnych do głębokich warstw skóry za pomocą czystego, hiperbarycznego tlenu. Dzięki tej metodzie odmładzamy skórę, nawilżamy ją na poziomie komórkowym oraz redukujemy zmarszczki. Do zabiegu wykorzystujemy preparaty, które zostały stworzone specjalnie do infuzji tlenowej. Urządzenia kosmetyczne DermaOXY potrafią odpowiedzieć na potrzeby Klientów, którzy cenią sobie natychmiastowy efekt.

DERMATUDE Intensywna odnowa i regeneracja

Skuteczność zabiegów Metaterapii wynika z zastosowania opatentowanego urządzenia oraz odpowiednio dopasowanych produktów. Wszystkie produkty pozwalają na stworzenie kompletnych zabiegów, a ich różnorodność zapewnie indywidualnie dobraną pielęgnację. Do każdego zabiegu stosowane są jednorazowe moduły z igłami, umieszczonymi na specjalnie opatentowanej głowicy Flex-Head, która dzięki ruchomej głowicy idealnie dopasowuje się do kształtu skóry. Podczas zabiegów wykorzystuje się moduł 18 igłowy, a także moduły 7 i 9 igłowe przeznaczone do intesywnych zabiegów przeciwzmarszkowych. Zastosowanie odpowiednich igieł, produktów Dermatude w postaci serum, kremów i masek pozwala na osiągnięcie optymalnych rezultatów. Preparaty dopasowane są do konkretnych potrzeb, jakie ma skóra dojrzała: od działania intensywnie nawilżającego, poprzez działanie liftingujące, aż po działanie regenerujące i niwelujące przebarwienia.

MESOILASER Bezinwazyjna znacząca poprawa kondycji skóry

System mezoelektroporacji wykorzystywany w urządzeniu MESOILASER zwiększa przepuszczalność skóry umożliwiając dostarczenie substancji aktywnych w głąb skóry. Skóra zawiera naturalną warstwę ochronną o nazwie warstwa rogowa. Zbudowana ona jest z martwych komórek tworzących barierę dla penetracji substancji. Celem laserowej mezoterapii i elektroporacji jest zwiększenie przepuszczalności skóry w sposób nieinwazyjny i bezbolesny. Zwiększona przepuszczalność jest możliwa dzięki aplikacji na skórę zewnętrznego pola magnetycznego generowanego przez pulsacyjne i niejonizowane fale elektromagnetyczne wysyłane za pomocą głowic Meso. W procesie elektroporacji w głąb skóry wysyłane są impulsy elektryczne w wyniku czego tworzą się mikrokanały, które pozostają otwarte od 15-20 sekund do kilku minut. Otwarcie mikrokanałów umożliwia transport substancji w głąb warstw skóry. Specjaliści podkreślają, że wykorzystując MESOILASER można osiągnąć wyniki porównywalne do tradycyjnej mezoterapii bez narażenia pacjenta na dyskomfort użycia igieł.

MEDSHAPE Thermolifting twarzy, szyi i okolic oka oraz redukcja cellulitu.

MEDSHAPE to najskuteczniejsza, bezinwazyjna metoda redukcji cellulitu i tkanki tłuszczowej oraz thermoliftingu twarzy, szyi i okolicy oka. Pozwala na zmniejszenie obwodów ciała w bardzo krótkim czasie nawet o kilka centymetrów. Urządzenie posiada medyczny certyfikat CE dzięki czemu zabiegi są bardzo bezpieczne i niezwykle skuteczne. MedShape to połączenie czterech najnowocześniejszych technologii w zabiegach zarówno na ciało jak i na twarz.